Inspekcja TV systemów kanalizacji

Inspekcję TV systemów kanalizacji oraz usługi asenizacyjne wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla spółdzielni mieszkaniowych, firm oraz restauracji. Zapraszamy!

Oferta

Inspekcje kanalizacji wykonujemy kamerą firmy RICO, która jest przeznaczona do monitorowania kanałów sanitarnych, deszczowych i ogólnospławnych w zakresie rur od 200 mm do 800 mm. Zamontowana jest w samochodzie marki Mercedes-Benz Sprinter.

Sterowanie kamerą odbywa się w pomieszczeniu operatora za pomocą pulpitu sterowniczego. Kamera jest połączona z pulpitem sterowniczym za pomocą kabla o długości 500 m. Obraz jest rejestrowany i przetwarzany w pomieszczeniu operatora za pomocą programu do inspekcji rur kanalizacyjnych „WinCan v8″. Program umożliwia tworzenie raportów inspekcyjnych zawierających opis inspekcji, wykresy spadków oraz foto raporty ze zdjęciami.

Inspekcja TV systemów kanalizacji umożliwia wykrycie wszelkiego rodzaju usterek i awarii sieci kanalizacyjnej. Dzięki dokładnemu obrazowi zaistniałej awarii możliwa jest efektywna naprawa instalacji. Wykonujemy wszystkie możliwe prace mające na celu naprawy lub usprawnienie działania kanalizacji.

Dlaczego my?

Jesteśmy solidni i punktualni. O naszej rzetelności świadczy duża liczba zadowolonych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dbając o jego sprawne i dokładne wykonanie. W przypadku jakichkolwiek problemów podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Przygotowaliśmy również specjalne rabaty.