Udrażnianie rur, wywóz szamba oraz naprawy kanalizacji — o firmie

Udrażnianie rur, wywóz szamba oraz naprawy kanalizacji to podstawa oferty firmy. Jesteśmy rzetelnym wykonawcą usług, który zdobył uznanie wielu klientów. Zapraszamy do współpracy!

O nas

Zakład Usługowo Handlowy Piotr Kijek oferuje fachowy wywóz nieczystości płynnych. Ponadto przepychamy rury, opróżniamy przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz prowadzimy inspekcje TV systemów kanalizacyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Soczewce, ale zapraszamy do współpracy klientów z:
• Płocka,
• Płońska,
• Sierpca,
• Słupna.
Wykwalifikowani pracownicy zadbają o profesjonalną realizację prac w możliwie najszybszym terminie. Umiejętnie łączymy sprawdzone rozwiązania logistyczne z nowoczesnymi technologiami. Podejmujemy stałą współpracę, jak również wykonujemy jednorazowe zlecenia na przepychanie rur czy oczyszczanie szamba.

Do udrażniania rur oraz wywozu nieczystości korzystamy z samochodów marki Mercedes-Benz wyposażonych w zbiorniki oraz nowoczesną armaturę do wywozu nieczystości. Rury przepychamy za pomocą metody ciśnieniowej — do kanalizacji wtłaczamy wodę o wysokim ciśnieniu, która usuwa zatory z systemu. Zanieczyszczenia są rozbijane i rozpuszczane, dzięki czemu rury są bardzo dokładnie oczyszczone. Metoda ciśnieniowa nie stwarza zagrożenia zalania obiektu.

Usługi wykonujemy rzetelnie i terminowo. Chętnie dzielimy się wiedzą i udzielamy wyczerpujących informacji na temat oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu zamówienia usług.

Habitation et sa fosse septique (détouré)