O nas

Wywóz szamba – Soczewka k. Płocka

Witamy serdecznie na witrynie internetowej naszej firmy!

Nasz Zakład Usługowo-Handlowy oferuje fachowy wywóz nieczystości ciekłych. Ponadto wykonujemy udrażnianie i czyszczenie kanalizacji deszczowej, sanitarnej i przemysłowej oraz opróżnianie przydomowych oczyszczalni ścieków. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Soczewka, ale zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski, a w szczególności z Płocka i innych miast w woj. mazowieckim.

Wywóz nieczystości płynnych i usługi asenizacyjne

Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy zadbają o profesjonalną i krótkoterminową realizację prac. Umiejętnie łączymy sprawdzone rozwiązania logistyczne z nowoczesnymi technologiami! Podejmujemy stałą współpracę, jak również wykonujemy jednorazowe zlecenia na udrażnianie kanalizacji czy oczyszczanie szamba.

Skuteczna asenizacja

Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, które zdobyło uznanie wielu klientów. Czyszczenie kanalizacji, wywóz nieczystości płynnych i inne usługi asenizacyjne wykonane przez naszą firmę to gwarancja profesjonalizmu i satysfakcji zleceniodawcy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu zamównienia naszych usług.

Czyszczenie kanlizacji

Dlaczego warto powierzyć prace asenizacyjne właśnie nam? Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dbając o jego sprawne i dokładne wykonanie. W przypadku jakichkolwiek problemów podpowiemy Państwu rozwiązanie, chętnie udzielimy też wyczerpujących informacji na temat naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 

 

Habitation et sa fosse septique (détouré)