Wywóz szamba – Soczewka k. Płocka

Zakład Usługowo Handlowy Piotr Kijek oferuje fachowy wywóz nieczystości płynnych. Ponadto wykonujemy udrażnianie i czyszczenie kanalizacji  deszczowej, sanitarnej i przemysłowej oraz opróżnianie przydomowych oczyszczalni ścieków. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Soczewka, ale zapraszamy do współpracy również klientów z Płocka, Płońska, Sierpca, Słupna oraz z całej Polski.

Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy zadbają o profesjonalną i krótkoterminową realizację prac. Umiejętnie łączymy sprawdzone rozwiązania logistyczne z nowoczesnymi technologiami. Podejmujemy stałą współpracę, jak również wykonujemy jednorazowe zlecenia na udrażnianie kanalizacji czy oczyszczanie szamba.

Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, które zdobyło uznanie wielu klientów. Czyszczenie kanalizacji, wywóz nieczystości płynnych i inne usługi asenizacyjne wykonujemy profesjonalnie i z pełną odpowiedzialnością. Zapewniamy naszym klientom pełną satysfakcję z wykonanej usługi.

Dlaczego warto powierzyć prace asenizacyjne właśnie nam? Jesteśmy solidni i punktualni. O naszej rzetelności świadczy duża liczba zadowolonych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dbając o jego sprawne i dokładne wykonanie. W przypadku jakichkolwiek problemów podpowiemy odpowiednie do sytuacji rozwiązanie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i udzielamy wyczerpujących informacji na temat naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu zamówienia naszych usług.

Habitation et sa fosse septique (détouré)